• banderolë01

PRODUKTET

PERSONE FEDER PANS-SHANVIM MANGANEZ I GJYQET

Përshkrim i shkurtër:

Furnizuesi i përparëses, i cili njihet edhe si ushqyes i panit, është një lloj mekanik ushqyes që përdoret në operacionet e trajtimit të materialeve për të transferuar materiale në pajisje të tjera ose për të nxjerrë materiale nga rezervat e magazinimit, kazanët ose gropat me shpejtësi të kontrolluar.
Ne prodhojmë komponentë të ndryshëm transportues për trajtimin e materialeve me shumicë, të tilla si tiganët e furnizimit me përparëse.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përshkrim

Ushqyes për përparëse, i cili njihet edhe si ushqyes i tiganit, është një lloj mekanik furnizuesi që përdoret në operacionet e trajtimit të materialeve për të transferuar materiale në pajisje të tjera ose për të nxjerrë materiale nga rezervat e magazinimit, kazanët ose gropat me shpejtësi të kontrolluar.

Ne prodhojmë komponentë të ndryshëm transportues për trajtimin e materialeve me shumicë, të tilla si tiganët e furnizimit me përparëse.

SHANVIMTavat ushqyese të përparëses janë bërë prej çeliku të derdhur mangani të rëndë.Tavat tona janë projektuar për industritë e minierave dhe agregateve me cilësi të besueshme por me çmime të përballueshme.

图片4

Tava ushqyese të përparëses OEM të këmbyeshme

Tavat tona ushqyese të platformës janë të këmbyeshme me shumë ushqyes OEM: Metso, Krupp, FFE Minerals, Sandvik, Telesmith dhe RCRtomlinson, ofrojnë jetë të gjatë shërbimi, kosto të ulët mirëmbajtjeje dhe reduktojnë kostot e funksionimit dhe kohën e ndërprerjes.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

    Kategoritë e produkteve