• page_top_img

Na kontaktoni

Na kontaktoni

logo shanvim

Zhejiang Jinhua Shanvim Industry And Trade Co., Ltd.

Adresë

813, pallati 6, Nr.3,
Rruga Jinqu, rrethi Wucheng,
Qyteti Jinhua, Provinca Zhejiang, Kinë

E-mail

shanvim@shanvim.com
sales@shanvim.com

 

Telefoni

WhatsApp: +86 180 4259 2838

Mbështetje: +86 152 6799 6755

orët

ju lutem na lini dhe ne do ta bëjmë
jeni në kontakt brenda 24 orëve.

 

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni