• page_top_img

Контактирајте не

Контактирајте не

логото на шанвим

Zhejiang Jinhua Shanvim Industry and Trade Co., Ltd.

Адреса

813, зграда 6, бр.3,
Џинку патот, округ Вучен,
Џинхуа Сити, провинција Жеџијанг, Кина

Е-пошта

shanvim@shanvim.com
sales@shanvim.com

 

Телефон

WhatsApp: + 86 180 4259 2838

Поддршка: +86 152 6799 6755

Часови

ве молиме оставете ни се и ние ќе
бидете во контакт во рок од 24 часа.

 

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја