• banner01

PRODUKTET

PJESË ORIGJINALE THORËZUES TË LAJËS TASI-KON

Përshkrim i shkurtër:

Thërrmuesi i konit përdoret gjerësisht në metalurgji, ndërtim, miniera dhe industri të tjera, dhe mund të përdoret si thërrmues sekondar ose terciar dhe terciar. Pjesë të ndryshme harxhuese të policit hidraulik të konit, policit të konit të përbërë, policit të konit me pranverë quhen kolektivisht aksesorë të policit të konit.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përshkrim

Detajet e produktit të pjesëve të thërrmuesit të konit:

 • Polic kon është përdorur gjerësisht në metalurgji, ndërtim, miniera dhe industri të tjera, mund të përdoret si dy thyer ose tre, katër thyer. Thërrmues koni hidraulik, thërrmues kon i përbërë, thërrmues koni pjesë të ndryshme të konsumueshme të referuara kolektivisht si pjesë të thërrmuesit kon. Fontaria jonë furnizon pjesë të veshjes së policëve të konit të markave, si p.sh. konkave, astar tasi. Gjithashtu, ne mund të prodhojmë pjesët që ju na dërgoni vizatime.
 • Mn13Cr2 Veshja e pjesëve të policit të konit

  Ne përdorim Mn13Cr2 për të derdhur pjesët e thërrmuesit të konit. Zvogëloni përmbajtjen e elementeve "Mn" dhe "C" dhe shtoni më shumë element "Cr". Duke përdorur këtë material, ai mund të plotësojë mangësitë e rezistencës tradicionale të çelikut të lartë të manganit, duke zgjatur në mënyrë efektive jetën e shërbimit të pjesëve rezistente ndaj konsumit.
 • Mn18Cr2 Cone Crusher veshin pjesë

  Përdorimi i materialit Mn18Cr2, trajtimi metamorfik i kompleksit, rafinimi i kokrrave, pastrimi i kufijve të kokrrave; metodat e kontrollit të ngurtësimit të derdhjes për të optimizuar procesin e trajtimit të nxehtësisë, derdhjes me fortësi të lartë, qëndrueshmëri, rezistencë ndaj goditjes, të përshtatshme për punët e shtypësit të konit të madh dhe të mesëm
 • Donec vel turpis faucibus nisi pellentesque mattis eget in orci. Duis mattis blandit tristique. Mauris lacinia nunc ut libero sagittis lacinia. Aenean fermentum elementum magna. Maecenas aliquam nisi urna, nec eleifend tortor maximus eget. Aliquam vulputate dui vitae nisi fringilla, quis vestibulum libero dapibus. Id i plotë sodales lorem. Quisque në finibus ante. Nullam dhe tempus ipsum. Suspendisse potenti. Morbi rutrum eget ipsum sed mollis maecenas blandit euismod urna, eu sodales leo maximus vitae.
 • Mn22Cr2 Cone Crusher veshin pjesë

  Ne prodhojmë astar koni për klientët Australi nga ky material, pas reagimeve të tyre, ai ka më shumë jetëgjatësi.
 • Tic Insert aliazh çeliku

  Përdorimi i çelikut me mangan të lartë me kosto të ulët ose çeliku me mangan super të lartë për pjesë të mëdha rezistente ndaj konsumit të materialit bazë, pjesë të përbëra në punën e tyre të inkorporuar karabit, sipërfaqja e veshjes së pjesëve të përbëra bimetale ka rezistencë të shkëlqyer ndaj konsumit, jo konsum Maska ka një plasticitet të shkëlqyeshëm dhe rezistencë ndaj ndikimit, duke reduktuar konsumin e matricës prej çeliku me mangan të lartë, në mënyrë që veshjet e konit dhe veshjet e tasit të rrisin shumë jetën e shërbimit.

Ne mund të furnizojmë markat e mëposhtme:

 • Metso Cone Crusher Pjesë

  Gama G – G49 | G58 | G108 | G138 | G158 | G208 | G258 | G411 | G811 | G1211 | G1811 | G2011 | G2211 | G2511 | G3511 | G412 | G612 | G1012 | G1812 | G2612 | G3812 | G3514 | G4214 | G415 | G815 | G1315 | G2215 | G3815 | G5015
  Gama GP® -GP100S | GP100 | GP200S | GP200 | GP300S | GP300
  Metso HP®- HP100 | HP200 | HP300 | HP400 | HP500 |HP700 |HP800 |HP3 |HP4 |HP5
  Metso MP® -MP800 |MP1000

 • Telsmith Cone Crusher Pjesë

  Gyrasphere® – 24″ | 36″ |38″ | 44″ | 48″ |52″ | 66″

 • Sandvik Cone Crusher Pjesë

  Seria CH® -CH430 | CH420 | QH330 | CH660 |CH880 | CH780Hydrocone® 1800 Series -H2800 | H3800 |H4800 | H6800 | H8800 |H7800
  Hydrocone® 1000 Series -H2000 | H3000 | H4000 | H6000 | H7000 |H8000
  Seria Superior® CS – CS420 | CS430 | CS660 | CS440
  Superior® 1800 Series – S2800 | S3800 | S4800 | S6800
  Superior® 1000 Series – S2000 | S3000 | S4000 | S6000

BOWL-LINER-ALL-2

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni